logo

"Dostałam czas tylko i wyłącznie dla siebie, bez ocen, w pełnej akceptacji tego jaka jestem w ruchu i bezruchu, w kontakcie z drugą osobą i w kontakcie z samą sobą. Wspaniałe uczucie odpuszczenia sobie, przyglądanie się sobie z uważnością i ciekawością. Dużo śmiechu i zabawy, ale i wyciszenia. Dziękuję Dennise."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Zabieram ze sobą świadomość, że jest we mnie dużo dobra, wrażliwości, energii. Zabieram ze sobą świadomość tego, jak bardzo rozluźniający jest dla mnie kontakt fizyczny z innymi ludźmi. Zabieram ze sobą dużo wzruszeń."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Doświadczyłam pięknego, subtelnego odprężenia, rozluźnienia, śmiechu, zabawy... procesu odpuszczania sobie wyobrażeń i skupienia się na tu i teraz, lepszego kontaktu ze sobą, spontanicznego podążania za sobą, w głąb siebie."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Jesteś dla mnie dużą inspiracją i światłem, ale przede wszystkim jesteś dowodem. To co mówisz, robisz jest spójne i widać, że jesteś tym o czym mówisz. I to jest wspaniałe. Przyznam, że nawet gdy był taki czas, że Cie nie widziałam przez kilka miesięcy, to często pojawiała mi się myśl o Tobie i czerpałam dużo inspiracji z tego jakim człowiekiem jesteś, nawet nie konkretnie z jakiś Twoich słów, ale wprost z tego kim jesteś. I chce Ci za to podziękować. Dziękuje Ci za to kim jesteś!"

Ania, kursantka trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Dostałam kilka fajnych konkretnych ćwiczeń, które na co dzień wykorzystuję i pomagają mi zwiększyć świadomość ciała, oddechu, rozmiękczyć ciało, ukoić się. Dostałam dużo pytań do samej siebie i to takich dla mnie najgłębszych, które zawsze stanowiły dla mnie podstawę i nadawały kierunek i głębię wszystkim działaniom."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be