logo

"Dostałam Twoją Deni uważność, opiekuńczość, widzisz każdego indywidualne a równocześnie całą grupę. Czułam/czuje się bezpiecznie na zajęciach."

komentarz psychoterapeutki

"rozluźnienie -> wolność -> swoboda -> autentyczność -> tożsamość -> stabilność siebie"

podsumowanie kursantki dot.trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Zajęcia Dennise to dla mnie coś więcej niż taniec. Czuję się podczas nich jakbym podróżowała w nieznane dotychczas obszary ruchu, kobiecości, uwalniania swojej kreatywności w tańcu. Dowiaduję się o sobie więcej poprzez doświadczenie w kontakcie z bardzo wspierającą kobietą, która prowadzi, inspiruje i zachęca do przekraczania swoich ograniczeń w sposób pełen radości i przyjemności."

Komentarz psychoterapeutki

"Dostałam sporo takich zdań-perełek, które wcielam w życie. Np. żeby być na 100%, nie na 200%, nie na 150%, ale na 100%. Już wiem dlaczego mam poczucie, że moja praca mnie wysysa i wyczerpuje - bo jestem w niej na 200-300% a nie na 100%. Dziś za każdym razem kiedy zauważałam, że moje ciało zaczyna się lekko napinać to mówiłam sobie: "Postanawiam być na 100% (...) i rozluźniałam się wyczuwając ile energii muszę wydatkować żeby to było "akurat", żeby nie przesadzać. I to było wspaniałe bo działałam w rozluźnieniu, zrobiłam tyle samo ile zrobiłabym pracując na 200%, ale dziś wracając z pracy nie czułam żadnego zmęczenia, byłam pełna energii. Zmagałam się z tym od wielu miesięcy i nie wiedziałam jak praktycznie to zmienić, a to jedno zdanie dało mi klucz i nagle już wiedziałam JAK mam to zmienić. Jestem zachwycona!!!!! Dziękuję."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be

"Te zajęcia to była dla mnie podróż w głąb siebie, w przestrzeń uważności. To była praca w takiej płaszczyźnie, gdzie nie ma miejsca na pytanie czy czegoś zabrakło, bo jeśli chwilami miałam poczucie, że mi czegoś brakuje zaraz okazywało się, że to element mojego wewnętrznego procesu, że to jakiś ważny dla mnie sygnał, że to mi czegoś "brakuje", że nie podążam za procesem a zaczynam przyczepiać się do powierzchownych rzeczy. Tak więc mam poczucie pełni tych zajęć, wszystko było takie jak miało być. Wszystko było dla mnie."

komentarz kursantki trzymiesięcznego kursu Dance & Be