logo

Kalendarium

PnWtŚrCzwPtSoN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

WARSZTATY BODY-MIND 27-28.02.2016r WARSZAWA

Prowadzi Dennise Guzman Leon - psycholog, terapeuta, rebirther, body-mind coach pochodząca z Kuby.

Autorski program poszerzający świadomość i pogłębiający kontakt ze sobą.

Warsztaty Body-Mind, pogłębiają kontakt z intuicją, ze świadomością, poszerzają percepcję, pomagają w kontakcie i dialogu z drugim człowiekiem (w tym asertywność i komunikacja niewerbalna). Odsłaniają tajniki ekspresji i komunikacji ciałem, ruchem. Pokazują jak działać bez napięcia, bez wysiłku. Wzmacniają energie własnego ciała.

Filozofia:
“Zadbać o siebie. Poznać swoje potrzeby i uszanować je. Pozbyć się blokad w ciele i umyśle i wyrażać się w wolności zarówno w ruchu jak i życiowych decyzjach. Być sobą, być naturalnym. Planować bez strachu, szanować własną intuicję. Odpowiedzi szukać w sobie, nie oceniać. Być uważnie, mimo stresu, mimo przeciwności losu. Zaufać sobie. Marzyć codziennie. Kochać zawsze.”

Więcej o zajęciach:
http://danceandbe.com/oferta/warsztaty-rozwojowe/warsztaty-body-mind

Na tych warsztatach głównym tematem jest "być dobrym dla siebie".
Jak budzić swoją uważność by zadbać na pierwszym miejscu o siebie?
Jak czuć się dobrze wybierając i szanując siebie (bez poczucia winy i obowiązku wobec innych)?

Na warsztatach (poprzez pracę z ciałem), przejrzymy się przekonaniom, wierzeniom i nawykom, które powodują że często stawiamy się na ostatnim miejscu i działamy (nawet jak myślimy, że w szlachetnej sprawie i dla dobra kogoś) przeciwko sobie. To czas i przestrzeń by uświadomić sobie "kiedy tak robię", i złapać ten moment kiedy wybieramy, kiedy podejmujemy decyzję tego co robimy i kogo wspieramy. Kierunkiem pracy jest "uwalnianie się" od robienia rzeczy które ani nam, ani innym, nie służą. Moja intencja jest aby każdy mógł stać się bardziej świadomy tego procesu i dokonał bardziej świadomych wyborów. Aby stać się wspierającym siebie, bo wiem z własnego doświadczenia, że to najszczerszy i najbardziej skuteczny sposób pomagania również innym. 
Brać odpowiedzialność za siebie i kochać siebie jest wielkim dobrem, którym obdarujemy siebie i świat. Nie ma ono nic wspólnego z egoizmem. O jasności i czystości myśli w tych subtelnych interakcjach z ludźmi będziemy mówić i dzielić się na warsztatach. Jak zawsze będą ćwiczenia w pojedynkę, w parach i grupowe. Ważnym elementem pracy z ciałem jest "oddech". Zawsze o nim mówię i pokazuję różne techniki, dzielę się wiedzą na ten temat. Tym razem przewiduję również grupową sesję oddechową. 
Wszystko co robimy na warsztatach jest oparte na doświadczaniu, to najważniejszy element, bo tylko własne doświadczenie "czegoś" daje nam od razu odpowiedź czy coś jest dla nas dobre. Wiedza jest w doświadczeniu, w działaniu, w bezpośrednim kontakcie z rzeczywistością. Nie trzeba czekać, wymyślać, zastanawiać się. Doświadczasz i od razu masz odpowiedź.

Miejsce: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, Nowa Iwiczna (dobry dojazd, blisko do stacji PKP)

Czas: 10:00 - 18:00 (przerwa na obiad)

Cena: 375 zł (dla stałych uczestników 350zł)

Zaliczka: 100 zł rezerwuje miejsce.

Kontakt i zapisy: http://danceandbe.com/kontakt/

"Trust yourself, dream everyday, love always"
www.danceandbe.com